W magazynie
SKU
7290112631282

Skrzynia na balkon Keter City 113L

Skrzynia City pomoże uporządkować przestrzeń. Świetnie sprawdzi się do przechowywania zabawek dla dzieci, akcesoriów do pielęgnacji ogrodu lub miękkich poduszek.

109,99 zł
- +

Skrzynia City pomoże uporządkować przestrzeń. Świetnie sprawdzi się do przechowywania zabawek dla dzieci, akcesoriów do pielęgnacji ogrodu lub miękkich poduszek. Będzie idealna na balkon, taras lub w ogrodzie. Produkt wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Dostępna w dwóch kolorach. Wymiary: 55 x 58 x 44 cm.

Pomaga zorganizować i zmaksymalizować przestrzeń

Skrzynia to praktyczny i multizadaniowy mebel o wielu obliczach, którego zastosowanie można uzależnić od indywidualnych potrzeb użytkowników. Świetnie sprawdzi się do przechowywania zabawek dla dzieci, akcesoriów do pielęgnacji roślin lub miękkich poduszek, które uprzyjemniają wypoczynek na świeżym powietrzu. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które będzie idealne na taras, balkon lub w ogrodzie.

 

Odporna na warunki pogodowe

Skrzynia została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Materiał ma ochronę przed promieniowaniem UV i jest odporny na warunki atmosferyczne Mebel wystawiony na działanie czynników zewnętrznych, zachowa dzięki temu doskonały wygląd pomimo upływu czasu. Mebel jest lekki, łatwo go przenieść w dowolne miejsce i nie sprawi problemów podczas montażu.

  • Wymiary: wysokość: 55.8cm, długość: 57.8cm,  szerokość: 44 cm
  • Waga netto: 3,5 kg
  • Pojemność: 113 l
Więcej informacji
Kolor Ciemny brąz
Wymiary 55 x 58 x 44
Opis

Skrzynia City pomoże uporządkować przestrzeń. Świetnie sprawdzi się do przechowywania zabawek dla dzieci, akcesoriów do pielęgnacji ogrodu lub miękkich poduszek.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Skrzynia na balkon Keter City 113L
Twoja ocena
To Top